Outletzone.lt | Stilingi aksesuarai internetu | Akiniai | Laikrodžiai

Prekių pristatymas ir apmokėjimas

Pristatymas ir apmokėjimas

 

Galimi pristatymo būdai:

 1. Pristatymas kurjeriu iki Jūsų namų (arba darbo) durų.

  Pristatymo laikas: Skubus pristatymas visoje Lietuvoje jau kitą darbo dieną.

  Pristatymo kaina: 12 Lt.

  Papildoma informacija: Jeigu prekės užsakytos darbo dienomis iki 17 val., tai jos išsiunčiamos tą pačią dieną, tuomet jau kitą darbo dieną jos yra pristatomos nurodytu adresu į bet kurį Lietuvos miestą (miestelį, kaimą) iki Jūsų namų arba darbo durų. Pristatymo dieną „LP express“ kurjeris paskambina bei sutaria su Jumis patogų pristatymo laiką.

  Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą, tad jei mokėjimą atlikote ne iš DNB banko, mokėjimą gausime tik kitą darbo dieną. Jeigu norite, kad Jūsų užsakymas būtų išsiūstas tą pačią darbo dieną rekomenduojame rinktis mokėjimą per mokėjimai.lt sistemą.

 2. Pristatymas registruotu paštu.

  Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 2-3 darbo dienas.

  Pristatymo kaina: 5 Lt.

  Papildoma informacija: Prekių pristatymą į bet kurią Lietuvos vietą atlieka AB Lietuvos pašto tarnyba „Pašto siuntos". Pašto kurjeris pristatys Jūsų prekes užsakymo metu nurodytu adresu, jeigu Jūsų tuo metu nebus namuose, jis paliks lapelį su informacija apie artimiausią pašto skyrių, kuriame galėsite atsiimti užsakytas prekes Jums patogiu metu.

 3. Pristatymas į OMNIVA bei LPEXPRESS paštomatus visoje Lietuvoje

  Pristatymo laikas: Prekės pristatomos per 1-2 darbo dienas.

  Pristatymo kaina: 7 Lt.

  Papildoma informacija: Prekes galime išsiųsti darbo dienomis iki 17 val. Per 1-2 darbo dienas užsakymas yra pristatomos į nurodytą POST24 paštomatą. Kai siunta bus įdėta į paštomatą, Jūs gausite SMS žinutę su nurodymais, kaip atsiimti prekes iš paštomato.


  

Apmokėjimo būdai

 1. Standartinis bankinis pavedimas

  Užsakymą galite apmokėti atliekant bankinį pavedimą prisijungiant prie internetinės bankininkystės arba bet kuriame banko skyriuje.

   
 2. Atsiskaitymas mokėjimai.lt mokėjimo sistema

  Galite apmokėti užsakymą mokėjimai.lt mokėjimo sistema. Mokėjimą gauname iškart, tad užsakymas paruošiamas ir išsiunčiamas tą pačia darbo dieną iki 17 val.

   
 3. Atsiskaitymas paypal mokėjimo sistema

  Galite apmokėti užsakymą paypal mokėjimo sistema. Norėdami apmokėti tokiu būdų prašome susiekti su mumis el. paštu info@outletzone.lt arba telefonu +370 617 322 94.